Philips HUE - Philips Hue White Väliprožektor Welcome 8718696170540 www.ledpood.ee

Philips Hue White Väliprožektor Welcome

Philips Hue White Väliprožektor Welcome

Tootja: Philips
Mudel: 8718696170540

Saadavus:
Eesti laos
Hind: 128.88€ Hind km-ta: 107.40€
Kirjeldus

Philips Hue White Väliprožektor Welcome

Viige Hue nüüd ka õue. Prožektori Welcome saab ühendada juba olemasoleva Hue sillaga, et nautida kõiki funktsioone, nagu kaugjuhtimine kodust eemal ja ajastamine, mis teid koju saabudes võimsa valgusega tervitavad. Hue silda ei ole komplektis.

Muutke tuled automaatseks,

et neid oleks lihtne ja mugav juhtida

Seadistage taimerid nii, nagu teile sobib

Nautige õues pikemaid õhtuid, lõpetage aiatöid või viige lihtsalt prügi pärast päikeseloojangut välja. Philips Hue saab valgustid automaatselt sisse lülitada, kui seadistate selle ajakava või siis päikesetõusu ja -loojangu järgi. Loomulikult saate samal moel ka valgustid välja lülitada ja hämardada. Te ei pea enam kunagi muretsema, kas olete tuled põlema jätnud.

Nutikas juhtimine, kodus ja eemal

Valgustage oma õue ja vaadake, mis väljas toimub. Kui ühendate välisvalgustid Hue sillaga, saate seda juhtida mis tahes viisil. Välisvalgusteid saate juhtida Philips Hue õueanduriga, toas asuva juhtimisrakendusega, nagu Philips Hue rakendus, või häälega (Amazon Alexa, Apple HomeKit või Google Assistant). Valgust saate ajakava järgi seada, et jätta muljet oma kohalolust. Juhtige välisvalgusteid mugavalt kodust või mis tahes muust asukohast.

Määrake tuled, mis teid koju saabudes tervitavad

Tunnetage seda mugavust, kui teie koju jõudes lähevad tuled automaatselt põlema ning kustuvad, kui te lahkute. Võtke autost asjad, astuge tuppa – ja kõike seda õige valgusega. Kõikide tulede sisselülitamiseks kasutage Philips Hue õueandurit või määrake Hue rakendus režiimile „Kodu“ või „Ära“, või laske geolokaliseerimisel seda teha, ilma et peaksite ühtegi nuppu vajutama. Nii lihtne see ongi.

Tehnilised andmed
Põhiomadused
ValgusallikasLED
Võimsus30W
Toitepinge220 - 240V
Valgusvoog2300lm
Värvustemperatuur2700K
Hinnanguline tööiga25 000h
HämardamineJAH
IP klassIP44
Mõõdud
Pikkus22cm
Laius16cm
Kõrgus15.3cm
Müüja vastutus ja garantii
Tootjagarantii kuudes24
Arvamused (0)

Lisa arvamusMärkus: HTML kood ei ole lubatud!

Halb            Hea

Kokkusobivad tooted