Philips HUE - Philips Hue juhtmevaba liikumisandur 8718696743171 www.ledpood.ee

Philips Hue juhtmevaba liikumisandur

Philips Hue juhtmevaba liikumisandur

Tootja: Philips
Mudel: 8718696743171

Saadavus:
Eesti laos
Hind: 41.76€ Hind km-ta: 34.80€
Kirjeldus

Philips Hue juhtmevaba liikumisandur

Ühendage Philips Hue liikumisandur Philips Hue rakenduse abil Philips Hue sillaga ning see lülitab automaatselt teie Philips Hue tuled sisse, kui tuppa sisenete.

Täiuslik lahendus vannituppa, esikusse, keldrisse või garaaži. Rakendusest saate valida, milline stseen või valgusesäte liikumise tuvastamise korral käivitatakse. Kui liikumist enam ei tuvastata, lülituvad tuled automaatselt välja.

Juhtmeteta, et saaksite selle paigutada kodus kuhu iganes

Liikumisandur töötab patareidel, olles seega täiesti juhtmevaba ja vabalt kodus igale poole paigaldatav. Ülesseadmine toimub minutitega. Lihtsalt pange see riiulile või lauapinnale või paigaldage see kaasasoleva kruvi abil seina või lae külge. Võite selle isegi magneti abil metallpinna külge kinnitada. Anduri tuvastusnurga reguleerimiseks saate selle sobivasse suunda pöörata.

Päevaks ja ööseks on võimalik määrata erinevaid valgusesätteid.

Päeval võib anduri signaal käivitada ereda valge valguse, et näeksite paremini. Ööseks võite valida õrna öövalguse juhuks, kui te ise või teie laps peaks voodist tõusma. Nii on võimalik hämaras orienteeruda, ülejäänud perekonda äratamata.

Tehnilised andmed
Mõõdud
Laius55mm
Kõrgus55mm
Sügavus25mm
Müüja vastutus ja garantii
Tootjagarantii kuudes24
Arvamused (0)

Lisa arvamusMärkus: HTML kood ei ole lubatud!

Halb            Hea

Kokkusobivad tooted