Philips HUE - Philips Hue Starter komplekt - Bridge ja 3 x GU10 LED Pirn RGB + Pult 8718696748930 www.ledpood.ee

Philips Hue Starter komplekt - Bridge ja 3 x GU10 LED Pirn RGB + Pult

Philips Hue Starter komplekt - Bridge ja 3 x GU10 LED Pirn RGB + Pult

Tootja: Philips
Mudel: 8718696748930

Saadavus:
Tellitav toode
Hind: 198.30€ Hind km-ta: 165.25€
Kirjeldus

Philips Hue Starter komplekt - Bridge ja 3 x GU10 LED Pirn RGB + Pult

Lõputud võimalused erakordse elamuse pakkumiseks

Muutke teleri vaatamiskogemus kogu tuba haaravaks elamuseks või sünkroonige valgust oma lemmikmuusikaga ja vaadake, kuidas valgus rütmidele reageerib. Laadige alla kolmanda osapoole rakendused ja avastage lahedad võimalused, mida Philips Hue teile pakub.

Philips Hue aitab teil ärgata just nii nagu soovite, tagades teie päevale värske alguse. Valgus muutub järk-järgult heledamaks, imiteerides päikesetõusu efekti, et aidata teil ärgata loomulikult, mitte äratuskella valju heli saatel. Alustage oma päeva õigesti. Õhtul aitab lõõgastav soe valgus lõõgastuda, puhata ja keha värskendavaks ööuneks ette valmistada.

Philips Hue rakendustega iOS-i ja Androidi jaoks saate juhtida valgustust eemalt kus iganes te ka ei oleks. Kontrollige, kas te ei unustanud valgusteid enne kodust lahkumist välja lülitada, ja lülitage need sisse, kui teete kauem tööd.

Philips Hue võib tänu valguse sisselülitamise seadistamisele jätta mulje, et olete kodus, kuigi te seda ei ole. Seadistage tuled eelseadistatud ajal sisse lülituma, nii et koju jõudes tuled juba põlevad. Saate erinevates tubades seadistada tulede süttimiseks erineva aja. Ja loomulikult saate seadistada tuled öösel järk-järgult kustuma; nii ei pea te kunagi muretsema ööseks põlema jääda võivate tulede pärast.

Sujuv hämardamine on Philips Hue abil garanteeritud. Ei ole liiga hele. Ei ole liiga tume. Täpselt paras. Juhtmeid, elektrikut ega paigaldamist ei ole vaja.

Ühendage oma Philips Hue valgustid sillaga ja avastage piiritud võimalused. Juhtige valgusteid Philips Hue rakenduse abil oma nutitelefonist või tahvelarvutist või lisage süsteemile lüliteid valgustite juhtimiseks. Seadke taimereid, teavitusi, alarme ja muud, et nautida täielikku Philips Hue elamust. Philips Hue töötab isegi Amazon Alexa, Apple Homekiti ja Google Home’iga, et saaksite valgusteid oma häälega juhtida.

Ühendage oma Philips Hue valgustid nutitelefoni või tahvelarvutit kasutamata. Kaasasoleva juhtmevaba lülitiga saate tulesid sisse/välja lülitada, valida nelja eelmääratud valguseseadistuse vahel ja hämardada valgustid soovitud eredusele. Philips Hue rakenduse abil saab lülitit seadistada ja lisada oma lemmikuid Philips Hue valgusstseene. Paigutamine on kiire, lihtne ja murevaba. Lihtsalt kinnitage lüliti kuhu soovite, kasutades kruvisid või tagumisel plaadil olev kleebisriba.

Tehnilised andmed
Põhiomadused
ValgusallikasLED
Võimsus3 x 6,5W
Toitepinge240V
Valgusvoog3 x 250lm
Valgusvihu nurk160°
VärvustemperatuurRGB
Värvuse edastuse indeksRa80
Hinnanguline tööiga25 000h
HämardamineJAH
Mõõdud
Kõrgus70mm
Läbimõõt50mm
Müüja vastutus ja garantii
Tootjagarantii kuudes24
Arvamused (0)

Lisa arvamusMärkus: HTML kood ei ole lubatud!

Halb            Hea

Kokkusobivad tooted