Philips HUE - Philips Hue White and Color Ambiance 6W B39 E14 2P - Kaksikpakk 8718696695241 www.ledpood.ee

Philips Hue White and Color Ambiance 6W B39 E14 2P - Kaksikpakk

Philips Hue White and Color Ambiance 6W B39 E14 2P - Kaksikpakk

Tootja: Philips
Mudel: 8718696695241

Saadavus:
Eesti laos
Hind: 99.96€ Hind km-ta: 83.30€
Kirjeldus

Philips Hue White and Color Ambiance 6W B39 E14 2P - Kaksikpakk

Lõputud võimalused erakordse elamuse pakkumiseks.

Lisage oma Philips Hue süsteemi Philips Hue valge ja värviline meeleoluvalguse küünal ning nautige kvaliteetset valget ja värvilist valgust, mis pakub teile lõputuid võimalusi.

Lõputud võimalused

 • Kasutage 16 miljonit värvi loominguliselt
 • Sünkroonige valgust muusika ja filmidega
 • Lööge mängude maailm särama
 • Ärgake ja uinuge loomuliku valgusega
 • Looge sooja valge kuni jaheda päevavalguse abil meeleolu
 • Lõõgastuge, lugege, keskenduge ja täiendage energiavarusid erinevate valgusvarjunditega
 • Nutikas juhtimine, kodus ja eemal
 • Seadistage taimerid nii, nagu teile sobib
 • Lisapaigaldiseta hämardamine
 • Juhtige nii, nagu soovite
 • Vajalik on Philips Hue sild
 • Juhtmevabalt juhitav LED-lamp
 • Hämardatav ainult Philips Hue’ga ühilduvate seadmetega


Mängige valgusega ja valige 16 miljoni värvi vahel, et ruumi väljanägemist ja meeleolu kiiresti muuta. Sobiva keskkonna loomiseks piisab nupuvajutusest. Kasutage lemmikfotot ja elage see eriline moment tänu valgusilmingutele uuesti läbi. Salvestage oma lemmikvalguse seaded ja taastage need soovitud ajal kõigest ühe sõrmeliigutusega.

Muutke teleri vaatamiskogemus kogu tuba haaravaks elamuseks või sünkroonige valgust oma lemmikmuusikaga ja vaadake, kuidas valgus rütmidele reageerib. Laadige alla kolmanda osapoole rakendused ja avastage lahedad võimalused, mida Philips Hue teile pakub.

Viige mängimiskogemus järgmisele tasemele. Laadige alla kolmanda osapoole rakendused ja avastage lahedad võimalused, mida Philips Hue teile pakub.

Philips Hue aitab teil ärgata just nii nagu soovite, tagades teie päevale värske alguse. Valgus muutub järk-järgult heledamaks, imiteerides päikesetõusu efekti, et aidata teil ärgata loomulikult, mitte äratuskella valju heli saatel. Alustage oma päeva õigesti. Õhtul aitab lõõgastav soe valgus lõõgastuda, puhata ja keha värskendavaks ööuneks ette valmistada.

Seadistage iga hetke jaoks õige valgustus ja kaunistage oma kodu valge valgusega, mida saab reguleerida soojast kuni külma toonini. Nautige kogu aasta vältel erinevaid stiile, olgu selleks kevadtuult meenutav terav valge valgus, suvepäikeseline soe valge valgus, või talve meenutav jääkülm päevavalgus.

Valgus mõjutab meie meeleolu ja käitumist. Philips Hue aitab teil muuta igapäevarutiini nauditavateks hetkedeks. Loobuge hommikukohvist ja valmistuge päevaks jaheda, ereda, valge päevavalgusega, mis aitab teie keha ja vaimu energiaga varustada. Peenhäälestatud hele valge valgus aitab keskenduda. Kuid võite panna ka jalad seinale ja lõõgastuda päeva lõpetuseks maheda valge valgusega.

Philips Hue rakendustega iOS-i ja Androidi jaoks saate juhtida valgustust eemalt kus iganes te ka ei oleks. Kontrollige, kas te ei unustanud valgusteid enne kodust lahkumist välja lülitada, ja lülitage need sisse, kui teete kauem tööd.

 

 

Tehnilised andmed
Põhiomadused
Valgusallikas LED
Võimsus 6,5W
Toitepinge 240V
Värvustemperatuur RGB
Värvuse edastuse indeks Ra80
Hinnanguline tööiga 25000h
Hämardamine JAH
Mõõdud
Kõrgus 117mm
Läbimõõt 39mm
Müüja vastutus ja garantii
Tootjagarantii kuudes 24
Arvamused (0)

Lisa arvamusMärkus: HTML kood ei ole lubatud!

Halb            Hea

Kokkusobivad tooted